Rekomendacje dla członków zespołu

2016-01-06

I had a pleasure to participate twice in PRINCE2 trainings conducted by Karol. Both Foundation and Practitioner level trainings were interesting, profound, comprehensive and full of practical examples. These few days of training allowed to me to better understand PRINCE2 and successfully pass the exams. Custom training materials provided by Karol were outstanding, presenting complex topics in very accessible form. What also deserves praise is Karol’s attitude to students encouraging active participation, his openness and readiness to answer every question.

Rafał Gąsiorowski

Subcenter Manager at Comarch @ Comarch S.A.

2015-12-05

Karol is very knowledgable about PRINCE2 Agile and teaches it to delegates with patience and humility. He is able to draw from his own experience of product development using agile techniques.

Guy Douglas

Best Management Practices Trainer @ Advantage Learning Ltd

2015-09-15

I had the opportunity to attend in training for the PRINCE2 Foundation exam, conducted by Karol. The training program required intensive work, concentration and commitment of the participants. I can say that Karol is a very good coach and he can explain in an accessible manner the issues of methodology. He has profound theoretical knowledge that can be translated into practice. He presented many examples of practical application of project management during the course, which was for me the most valuable part of the training. I would definitely recommend trainings provided by Karol. It will be for sure good invested time.

Małgorzata Riabcew

Kierownik Oddziału @ Contract Administration Sp. z o.o.

2015-09-06

Karol was my trainer, when I was preparing for PRINCE2 Foundation exam. I successfully passed the exam, achieving good results and Karol had definitely contributed to this success. He is a true professional, not only having a deep PM knowledge, but also a fabulous attitude to students. I definitely recommend him as a trainer - he is 100% dedicated during the course, giving useful tips before the exam, highlighting the most important topics.

Rita Sobczyk

Project Management Specialist @ Intergraph Polska Sp. z o.o.

2015-03-24

Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie PRINCE2 organizowanym przez Karola i była to najlepsza decyzja z możliwych. Karol jest profesjonalistą w każdym detalu posiadającym ogromną wiedzę w obszarze zarządzania. Ale co najważniejsze każdą książkową formułę potrafi poprzeć przykładami z życia, które znacznie ułatwiają przyswajanie wiedzy. Równie ważna co wiedza jest jego poczucie humoru oraz indywidualne podejście do każdej z osób uczestniczących w kursie.

Michał Chechłacz

Junior Project Manager @ ITIS

2015-03-19

In December 2014 I attended on Prince2 Foundation course which was conducted by Karol. I can truly recommend him as he has very wide knowledge in Project Management area. Course was very interesting and what I liked most, Karol supported theory with lots of examples from every day life so each issue was easy to understand. Thanks Karol!

Tomasz Juszczuk

Project Leader @ Samsung Electronics

2013-12-05

Brałem udział w szkoleniu PRINCE 2 Foundation i mogę z czystym sumieniem polecić firmę Metodea oraz trenera -p. Karola Majewskiego, który, mimo że trafił na wymagająca grupę, był w stanie odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania i w pełni zaspokoić ciekawość uczestników. Samo szkolenie było intensywne, ale dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, zarówno ja, jak i koledzy/koleżanki z grupy zdaliśmy egzamin lepiej niż dobrze ;) Jeszcze raz serdecznie polecam!

Łukasz Mąkinia

Konsultant/Trener Lean Six Sigma @ ifss Polska

2013-12-02

Wcześniejsze doświadczenia, również ze szkolenia innej firmy do P2 Foundation powodowały, że traktowałem metodykę jako nieco za sztywną i przepakowaną formalnościami na mój poziom dynamiki w podejściu do prowadzenia projektów. Szkolenie, jakie przeszedłem w październiku 2013 przygotowujące do zdania egzaminu na poziomie Practitioner to była dla mnie zupełnie nowa odsłona Prince2. Od wejścia na salę czuć było praktykę i zaskakującą pragmatyczność w podejściu to tej metodyki. Poczułem to co dla mnie na szkoleniach menedżerskich jest najważniejsze - biznesowe podejście do narzędzi. Karol pokazał, jak logiczne, spójne i właśnie ELASTYCZNE jest PRINCE2. Potrafił odpowiedzieć na każde pytanie w kontekście zastosowania metod oferowanych przez P2. Do tego błyskotliwość, rzetelność, klasa. Z czystym sumieniem, mimo, że to w pewnym sensie konkurencja polecam szkolenia Karola Majewskiego każdemu, kto nie tylko chce dostać certyfikat, ale faktycznie myśli o stosowaniu w zarządzaniu projektami elementów Metodyki PRINCE2.

Przemysław Lisek

Trener / Konsultant @ Grupa ODiTK

2013-08-22

Chciałbym zarekomendować Trenera - Karola Majewskiego, z którym miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z zakresu Prince 2. Karol dał się poznać głównie jako praktyk, co stanowi wartość dodaną do jego szkoleń. Jako trener wykorzystywał swoje bardzo bogate doświadczenie zawodowe dzięki czemu prowadzone przez niego szkolenie było nie tylko interesujące ale miało wyraźny wpływ na jego finalną jakość. Mogę powiedzieć, że szkolenie prowadzone przez Karola było szyte na miarę, z idealnie dopasowaną wartością merytoryczną, z bogatym zakresem praktycznych ćwiczeń oraz z urozmaiconą formą dydaktyczną. Wszechstronna wiedza Karola i rzetelność w prowadzeniu zajęć spowodowała, że czas poświęcony na to szkolenie był w 100% wykorzystanym czasem.

Michał Dołaszyński

Dyrektor Handlowy @ M4B S.A.

2013-02-13

Karol Majewski to niesamowity człowiek. Nasze drogi zeszły się w lutym 2011 roku na szkoleniu, które prowadził z zakresu PRINCE2 Foundation. Już podczas szkolenia Karol zaprezentował się jako profesjonalista o ogromnej wiedzy i zamiłowaniu do swojej profesji. Sposób w jaki Karol prowadził szkolenie oraz jego ogromne zaangażowanie wzbudziły we mnie podziw i szacunek. Nigdy wcześniej nie byłem na szkoleniu, które byłoby poprowadzone w tak ciekawy i błyskotliwy sposób. Podczas szkolenia nawet przez chwilę się nie nudziłem pomimo faktu, iż trwało ono kilka dni. Śmiało mogę powiedzieć, że sposób w jaki Karol prowadzi szkolenia powoduje, iż uczestnicy przyswajają wiedzę bezwarunkowo, w pełnym zafascynowaniu tematem. Dowodem tego są pomyślne wyniki egzaminów certyfikujących oraz praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności w życiu zawodowym - czego jestem żywym dowodem. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Karola jako trenera, partnera biznesowego, współpracownika jak i kolegę, gdyż szkolenie zaowocowało nie tylko certyfikatem ale również - co najważniejsze - przyjaźnią, z czego jestem bardzo dumny.

Dariusz Hepert

Senior Consultant SAP - CO @ S&T Services Polska Sp. z o.o.

2013-01-29

Zdecydowałem się na udział w certyfikowanym kursie PRINCE2 Foundation oraz Practitioner z chęci poznania jednej z najbardziej złożonych, a jednocześnie doskonale opisanych metodologi zarządzania projektami opartej na dostarczaniu produktów. Od kilku lat zawodowo zajmuję się dostarczaniem klientom biznesowym indywidualnych rozwiązań informatycznych. Jednym z tych rozwiązań jest wytwarzanie oprogramowania "szytego na miarę". Z początku byłem sceptycznie nastawiony do "princowego" podejścia do zagadnienia, jednakże już od pierwszych godzin spędzonych na szkoleniu, mój dystans znacznie się zmniejszył. W głównej mierze za sprawą świetnie przygotowanego, doskonale znającego temat oraz z niebywałą łatwością przekazującego wiedzę trenera. Karol Majewski profesjonalnie podszedł do tematu i to dzięki niemu mogłem znaleźć zastosowanie poznanych technik w obecnej pracy. Jako że temat PRINCE2 jest bardzo obszerny, z przyjemnością sięgam po swoje notatki sporządzone podczas kursu jeżeli zajdzie taka potrzeba, a gdy tam nie znajdę odpowiedzi, zawszę mogę liczyć na pomoc Karola.

Tomasz Wójcik

Project Manager @ iStratus Sp. z o.o.

2013-01-18

Znam P. Marzenę z firmy Leroy Merlin Polska Sp. z o.o., w której przepracowałyśmy wspólny okres 5-ciu lat, a gdzie obecnie zajmuję stanowisko Dyrektora Sklepu Leroy Merlin we Wrocławiu. Poznałyśmy się, gdy uczestniczyłam w naszych szkoleniach, które prowadziła jako Trener wewnętrzny i Szef Projektu Szkoleniowego LMP. Następnie współpracowała ze mną jako Coach i Mentor w procesie rozwoju zawodowego. Jest trenerem, z którym miałam przyjemność pracować na sali wykładowej, w terenie, indywidualnie i w grupie i mogę powiedzieć, że jest jedną z najlepszych. P. Marzena ma wspaniałą energię, pasję, precyzję i umiejętności, również w wystąpieniach publicznych. To wszystko składa się na jedno: wysoki profesjonalizm. Rekomenduję P. Marzenę jako wysoko wykwalifikowanego Trenera i inspirującego Coacha. Przy bliższym i dłuższym poznaniu pozostaje głębokie przeświadczenie, że oto spotkało się mądrego, ciepłego i wyjątkowego człowieka.

Katarzyna Kuźniar

Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Wrocław @ Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

2013-01-16

W czerwcu 2012 uczestniczyłem w szkoleniu z tematyki zarządzenie projektami metodyką PRINCE2, które prowadził Pan Karol Majewski. W dalszym ciągu jestem pod wrażeniem jakości prowadzenia spotkań, merytoryki oraz otwartości na dyskusję grupy. Z czystym sumieniem przyznaję, że profesjonalizm trenera stał się wyznacznikiem do oceny innych szkoleń, w których uczestniczyłem.

Rafał Wasil

Konsultant Sharepoint @ ObjectConnect

2013-01-10

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z PRINCE2, które prowadził Pan Karol Majewski w grudniu 2012 r. Nie można odmówić mu przygotowania merytorycznego w danej materii, jednak jego największymi atutami są zaangażowanie, ekspresja i łatwość nawiązywania kontaktów z uczestnikami szkolenia. Podczas szkolenia uczestnik, sam nie wiedząc kiedy, daje się porwać Panu Karolowi w nieznany dotąd sobie świat, zaczyna czynnie uczestniczyć w szkoleniu. Dzięki temu materiał, z jakim się zapoznaje, staje się łatwy do przyswojenia oraz ciekawy. Życzę Państwu i sobie jak najwięcej szkoleń, które pozwolą wynieść nam nie tylko merytoryczną ale i praktyczną wiedzę z danej dziedziny - właśnie takich, jakie prowadzi Pan Karol.

Katarzyna Kucińska-Gelbach

Asystent Projektu @ Trendy Rozwojowe Mazowsza

2012-09-10

Pani Marzena Kostelecka-Biernat pracowała dla Polskiej Giełdy Pracy Sp. z o.o. w charakterze trenera / wykładowcy na szkoleniu "Zarządzanie zasobami ludzkimi" w ramach projektu "Szkolenia dla sektora mikro i małych przedsiębiorstw", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w województwie łódzkim. W terminie od 14.07.2012 r. do 12.08.2012 r. przeprowadziła 40 godzin dydaktycznych zajęć dla grupy liczącej 14 osób. Szkolenie, w ramach którego zajęcia prowadziła Pani Marzena Kostelecka-Biernat, obejmowało m.in.: rekrutację, konflikty w miejscu pracy, strategie negocjacji i narzędzia wspomagające w ZZL, systemy ocen okresowych pracówników. Cechujące ją sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność gwarantowały rzetelność wykonanej pracy. Dzięki wykazanej kreatywności, zdolnościom edukacyjnym i interpersonalnym trenerka z powodzeniem wywiązała się z powierzonych jej zadań. Duży zakres wiedzy, komunikatywność i rzeczowość w przekazywaniu wiadomości czynią Panią Marzenę bardzo dobrym wykładowcą, co zostało potwierdzone przez słuchaczy prowadzonych przez nią zajęć. Pani Marzena Kostelecka-Biernat jest rzetelną, godną polecenia trenerką i z pewnością sprosta wielu ambitnym zadaniom, stawianym przez przyszłych pracodawców.

Bogusław Drozd

Prezes Zarządu @ Polska Giełda Pracy Sp. z o.o.

2012-04-10

Pani Marzena Kostelecka-Biernat podczas ponad 5-letniej współpracy z Firmą Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. przeprowadziła szereg szkoleń, dedykowanych głównie dla kadry menadżerskiej, dla ok. 200 grup pracowników. Szkolenia były prowadzone w sposób profesjonalny i nieszablonowy. Pani Marzena budowała autorskie programy szkoleniowe, opracowywała ćwiczenia szkoleniowe i materiały, dostosowując je do specyficznych wymagań tematycznych oraz współtworzyła programy rozwoju dla kadry kierowniczej. Brała także udział w konsultacjach, coachingach i sesjach Assessment Center dla kadry rezerwowej Leroy Merlin. Jako trener posiada bogatą wiedzę merytoryczną, ugruntowaną wieloletnim doświadczeniem. Jest rzetelna i kompetentna. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z grupą szkoleniową. Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą oraz poczuciem humoru.

Sylwia Pawska

Dyrektor ds. Szkoleń @ Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

2011-03-07

Niniejszym zaświadczamy, że Pan Karol Majewski doradzał nam w opracowaniu dokumentacji zgodnej z metodyką PRINCE2 podczas realizacji przez nas usług Doradcy Technologicznego dla projektu "Rozbudowa i upowszechnienie Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej w Województwie Śląskim - SEKAP2", współfinansowanego przez Unię Europejską [...]. Pan Karol Majewski w sposób rzetelny i wyczerpujący opracował wzorce dokumentów wraz z ich zakresem informacyjnym i poziomem szczegółowości, dopasowanym do naszych potrzeb, wykazując się bardzo dobrą znajomością tematu. Na szczególne podkreślenie zasługuje szybkość wykonania zlecenia, idąca w parze z wysoką jakością i efektywnością pracy. Stały kontakt i gotowość do pomocy, jak również otwartość na nasze sugestie sprawiała, iż współpraca przebiegała bezproblemowo i w sposób partnerski. Pan Karol Majewski to profesjonalny partner, który na pierwszym miejscu stawia cel swojego klienta. Doświadczenie wraz z zaangażowaniem rysuje obraz profesjonalisty, z którego usług chętnie jeszcze skorzystamy.

Michał Drozd

Prezes Zarządu @ Fundacja Informatyki i Zarządzania

2008-12-04

W kwietniu 2008 roku Pan Karol Majewski przeprowadził szkolenie dla firmy Cybercom Poland pt.: "PRINCE2 - Skuteczne Zarządzanie Projektami". Uczestnikami szkolenia byli pracownicy firmy zaangażowani w realizację projektów informatycznych, pełniący role kierowników projektów i kierowników zespołów, a także wyższa kadra menedżerska. Celem szkolenia było przekazanie uczestnikom wiedzy na temat metodyki zarządzania projektami PRINCE2, stworzenie podstaw do wdrożenia w przyszłości metodyki PRINCE2 w Cybercom Poland oraz przygotowanie uczestników do egzaminu z metodyki PRINCE2 na poziomie Foundation. Przeprowadzenie szkolenia było zgodne z naszymi oczekiwaniami. Uczestnicy szkolenia bardzo wysoko ocenili pracę Pana Karola Majewskiego zarówno pod względem merytorycznym jak i dydaktycznym. Niniejszym dziękujemy Panu Karolowi Majewskiemu za przeprowadzone szkolenie i polecamy Jego usługi jako wiarygodnego partnera, wyrażając przekonanie, że grono zadowolonych klientów będzie się powiększało.

Marcin Siech

Site Manager @ Cybercom Poland Sp. z o.o.