O nas

METODEA to firma doradczo-szkoleniowa, utworzona w roku 2012. Powstała na bazie doświadczeń młodych, ambitnych ludzi, którzy chcą służyć swoją wiedzą i doświadczeniem innym oraz rozwijać się w zakresie swoich zawodowych pasji.

Jesteśmy młodą firmą, lecz jako zespół mamy bogate doświadczenie menedżerskie i trenerskie. Przeszkoliliśmy tysiące osób i wdrażaliśmy projekty różnej złożoności i w różnych branżach jak choćby IT / Telecom, handel detaliczny, przemysł ciężki, ubezpieczenia, energetyka i transport. Pracowaliśmy zarówno dla sektora publicznego jak i prywatnego.

Specjalizacją METODEI jest obszar zarządzania zmianą w dowolnej złożoności - inicjatyw strategicznych, programów, projektów czy zmian w działalności operacyjnej.

Misją naszej organizacji jest dostarczanie naszym Klientom najlepszych praktyk w zakresie zarządzania każdym aspektem organizacji, w szczególności zarządzania zmianą w organizacji poprzez zarządzanie projektami, programami, portfelami i inicjatywami strategicznymi.

Nasz zespół stawia sobie za cel ciągły rozwój, by być wartościowym partnerem dla naszych Klientów. Nasza oferta stale jest udoskonalana i zmienia się wraz z rozwojem wiedzy o najlepszych praktykach zarządzania oraz sytuacji gospodarczo-ekonomicznej, by zawsze spełniać aktualne potrzeby naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.